ÚVOD    GALÉRIA    PROGRAM PODUJATÍ    REFERENCIE    VIDEO POZVÁNKY    NAŠE ROZPRÁVKY    ELMA.SK späť nahor
Divadielko Bum-bác uvádzame v Dome kultúry Dúbravka v rámci nedeľných rozprávkových predpoludní už veľa rokov. Generácie najmenších divákov sa vymieňajú, ale všetky dúbravské deti rovnako milujú šaša Maroša a s nadšením im vlastným sa zapájajú do všetkých interaktívnych rozprávkových predstavení. Živá hra na gitare ich rozospieva a popri pútavom príbehu sa naučia aj nové pesničky. Aj tradičný Dúbravský detský karneval protagonisti Šašo Maroš a dídžejka Elka napriek obrovskej "presile" masiek zvládli bravúrne.


PhDr. Helena Hanusová, Dom kultúry Dúbravka
Tvorba programov a propagácia

Divadelné predstavenia divadla BUM BÁC, sú interaktívne, dokážu deti aktívne vtiahnuť do deja. Deti svoje emócia bezprostredne dávajú najavo. Profesionálny prístup účinkujúcich, výborné a vtipné hudobné spracovanie a podanie piesní, pútavé a ľahko zapamätateľné pre deti. Milé bábky a nápaditosť v prevedení bábkových predstavení, z ktorých plynie poučenie. S pozdravom

Bc. Miroslav Holzmann – riaditeľ MsKS Modra

Bábkové divadielko BUM BÁC z Bratislavy u nás v Dome kultúry v Púchove odohralo viacero predstavení (Žabí princ,Slncový kôň, Kocúr v čižmách) pre deti z materských škôl , ale i žiakov I.stupňa základných škôl. Detským divákom sa všetky predstavenia veľmi páčili, pohotovo reagovali a spokojnosť vyjadrili i pani učiteľky. Pesničky s gitarou boli veľmi obľúbené, celkový dojem z predstavenia je vynikajúci! Pre detského diváka je predstavenie poučné, lebo sa rozvíja predstavivosť, fantázia a naučí sa vhodne správať sa v divadle. Manželia Gregoričkovci vždy podajú perfektný výkon, scéna, bábky sú detailne a veľmi pekne vyrobené. Želám im veľa úspechov v práci.
Balážová Mária
vedúca oddelenia kultúry, vzdelávania a kina
Dom kultúry Púchov

V dnešnej hektickej dobe ľudia akosi zabúdajú na jednoduché radosti života. Jedným z takýchto potešení je stretnúť protagonistov divadla Bum Bác. Ich vysoko profesionálny prístup a rozdávanie radosti prostredníctvom divadelných predstavení pre deti je zážitok ktorý presvedčí každého zúčastneného že vo svojej činnosti nechávaju kus seba a poctivej práce. Po dlhých rokoch spolupráce sa stále radi obraciame na divadlo Bum –Bác a manželov Gregoričkových. Dôvod je jednoduchý. Zanechávajú po svojich predstaveniach radosť ktorá sa odzrkadľuje v tvárach nespočetného množstva návštevníkov, malích aj veľkých.

Ďakujeme a tešíme sa na daľšie stretnutia.

Kolektív Istra centra a Rastislav Šimkovič
riaditeľ Istra Centra

MsKS Topoľčany spolupracuje s Bábkovým divadlom BUM BÁC už dlhé roky pri organizovaní

podujatí pre deti. Bábkové divadlo BUM BÁC je spoľahlivý partner pre spoluprácu a preto s nim

radi pracujeme. Ich divadelné predstavenia ako aj programy Šaša Maroša vždy skvele pobavia

deti ktoré na ne veľmi dobre reagujú. Predstavenia sú živé, zábavné a aj výchovné, doplnené

s perfektnými detskými pesničkami čo je pre deti lákavé. Na ich predstavenia sa deti vždy tešia

z čoho my máme veľkú radosť. Za to patrí vďaka Bábkovému divadlu BUM BÁC.

Bc. Rudolf Chovanec

riaditeľ MsKS Topoľčany a programové odd.

Dobrý deň, pani Eliška a pán Marián, chcem Vám touto formou, v mene všetkých detí, poďakovať za krásne divadielko, ktoré ste odohrali u nás v MŠ. Som veľmi rada, že deti majú vďaka Vám, možnosť poznať hranú rozprávku klasickými marionetami na vysokej umeleckej úrovni. Väčšina bábkohercov hrá divadlo činoherne, alebo používajú maňušky.Vo Vašom umení sa aj moja generácia môže preniesť do čias svojho detstva.

Prajem Vám veľa vďačných a spokojných divákov a budeme sa tešiť na ďalšie rozprávky vo Vašom podaní.

S pozdravom Viera Hurbanová, zástupkyňa riaditeľky MŠ L. Novomeského 1209/2 Senica.

Spolupráca s bábkovým divadlom BUM BÁC má v našom kultúrnom centre bohatú tradíciu. Je to divadlo pestré, veselé, plné zábavy i ponaučenia, ktoré naši malí diváci prijali vždy s nadšením. Veď oprášili také klasické rozprávky ako Slncový kôň, Žabí princ či Kocúr v čižmách, a za to im patrí uznanie.
Divadlu prajeme ešte veľa krásnych rozprávok a veľa spokojných detských divákov.

Mgr. Eva Košťálová
dramaturgička
CDLV Gaštanová 19, BA

Hodnotenia divadielka BUM BÁC:

Divadlo, ktoré je profesionálne, interaktívne a zároveň originálne. Krásne bábky, ktoré humorným spôsobom rozprávajú príbehy. Vždy sa na BUM BÁC tešíme a nielen na ich divadlo, ale aj na maškarádu šaša Maroša. V konkurencii dnešných detských divadiel sú v našej topke

Ďakujeme za skvelé zážitky s Vami BUM BÁC ☺

ŠIKUĽKO, Tichá 769, Dunajská Lužná
Mgr. Marcela Pospíchalová, riaditeľka

Bábkové predstavenie "Slncový kôň" bolo poučné, zábavné, s veselými pesničkami a krásnymi bábkami.
Profesionálne vystúpenie. Ďakujeme. SMŠ Svätý Martin

Eva Hurtova
Sukromna materska skola Senec - Svaty Martin
Webdizajn, tvorba web stránok